Жаналыктар

Мектебіміздің тәрбиешілер әдістемелік бірлестігінің (Амангелдина Б, Сакетова Ш) ұйымдастыруымен "Алтын күз" онлайн мерекелік іс-шарасын өткізді

"Шексіз мүмкіндіктер" атты онлайн байқауға қатысқан мектебіміздің оқушыларын марапаттарымен құттықтаймыз.

Облыстық есту қабілеті бұзылған балаларға арналған арнайы мектеп-интернатының 3 "Д" сыныбының оқушысы Болат Ертөре өз отбасымен бірге "Парасатты отбасы" онлайн байқауына қатысты

Мектебімізде "Дәстүр мен ғұрып" жобасы аясында "Қазақ тағамдарының бірегей тағамдары" тақырыбында тәрбиешілер әдістемелік бірлестігінің ұйымдастыруымен онлайн-тәрбие сағаты өтті

Облыстық есту қабілеті бұзылған балаларға арналған арнайы мектеп-интернатының бастауыш кәсіподақ ұйымы мектептің педагогикалық ұжымын ұстаздар күнімен құттықтап, денсаулық, еңбектеріне шығармашылық табыс тіледі.

"Сіз қандай кітап оқисыз?" атты челенджін директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Г.Б.Саменова қабылдады